Impreza już się odbyła

Bo to jest miłość!

Wydarzenie w ramach

Czy romans artystki i księcia, ukazany poprzez muzykę i śpiew w rytmach walców i czardaszy, przetrwa próbę czasu? Po ogromnym sukcesie gdańskiej inscenizacji "Księżniczki czardasza", przygotowanej przez Fundację Kultura. Teraz! w wieczór walentynkowy wraz Fundacją Tydzień Małżeństwa przedstawiamy Państwu jej wersję koncertową.

lut 12

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 238 zł
lut 15

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 109 - 169 zł
Kup bilet
Śpiewacy, wraz z orkiestrą Bałtyckiej Filharmonii Młodych pod kierownictwem Sylwii Janiak-Kobylińskiej, przeniosą Państwa w klimat lat 20 i 30 ubiegłego wieku. "Księżniczka Czardasza" to najbardziej znana i lubiana operetka Imre Kálmána, od swojej premiery w Wiedniu w 1915 r. bawi widzów do dziś. To historia miłosna Sylvy (artystki variétés) i Edwina (księcia Lippert Weylersheim) przedstawiona komediowo na tle melodii okraszonych węgierskimi rytmami czardaszów, gdzie przebój "goni" przebój, a muzyka zachęca do tańca. W roli Sylvy Varescu wystąpi Barbara Lewicka - sopran, jako Edwina usłyszymy tenora - Przemka Radziszewskiego. Historię operetki przedstawi Anna Fedyniak - Kołodziej - prezes Fundacji Kultura. Teraz! Wstąpią również Joanna Nawrot - sopran w roli Stasi, Grzegorz Piotr Kołodziej - baryton w roli Boniego i Marcin Miloch - baryton, jako Feri. Koncert odbędzie się w ramach obchodów VI Tygodnia Małżeństwa w Polsce.

Przeczytaj także

Aktualna edycja

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.