Herbatka. Piosenki z repertuaru J. Wasowskiego i J. Przybory (1 opinia)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W walentynki 14 lutego (czwartek) Polski Chór Kameralny wraz z Nadbałtyckim Centrum Kultury zapraszają na koncert prezentujący repertuar Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory.

W walentynki 14 lutego (czwartek) Polski Chór Kameralny wraz z Nadbałtyckim Centrum Kultury zapraszają na koncert prezentujący repertuar Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory.Piosenki z Kabaretu Starszych Panów zachwycają i bawią już czwarte pokolenie słuchaczy. Zawdzięczają to przede wszystkim swej niezwykłej urodzie: najwyższego lotu poezji, która co chwila to wzrusza i zachwyca swym pięknem, to znowu rozbawia do łez, skrząc się perłami najprzedniejszego dowcipu, jedynego w swoim rodzaju humoru, oraz niebywałej krasy melodiom, bezbłędnie podkreślającym nastrój tekstów, każde ich słowo i każdy dowcip, tętniącym przeróżnymi rytmami i wspieranym niezwykle finezyjną, mistrzowsko poprowadzoną, ale jednocześnie jakże naturalną harmoniką; a więc po prostu kunsztowi ich twórców - niedoścignionych mistrzów - Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

W programie:

- Na całej połaci śnieg
- Herbatka
- Ballada jarzynowa
- Manio, to moje słonko
- W kawiarence "Sułtan"
- O, Kutno okrutne
- Jesienne listy
- Porucznik Czartogromski
- Rzuć chuć
- Stacyjka Zdrój
- No i jak tu nie jechać
- Wesołe jest zycie staruszka
- Cisza leśna
- Duchy
- Kapturek 62
- O, mamo, jaki pan śliczny
- Ząb, zupa, dąb
- Rodzina

Wykonawcy:
Polski Chór Kameralny
Jan Łukaszewski - dyrygent

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-30 zł
Bilety 20/30 zł do nabycia w siedzibie Polskiego Chóru Kameralnego ul. Opata Rybińskiego 24, Gdańsk – Oliwa, 09:00-16:00) i na godzinę przed rozpoczęciem w miejscu koncertu. Obowiązuje zniżka dla posiadaczy "Karty do Kultury”.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.