Impreza już się odbyła

Koncert walentynkowy (1 opinia)

Dzień św. Walentego jak rzadko dotąd znajdował oddźwięk w dedykowanych mu programach filharmonicznych, czemu jednak nie nawiązać - z przymrużeniem oka - do tego sympatycznego i cośkolwiek nowego w Polsce święta? Program koncertu walentynkowego stwarza więc wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko choć jedna osoba jest melomanem zaprosiła tę drugą do filharmonii - może po raz pierwszy i - po tak miłym doświadczeniu - z pewnością nie ostatni!

Dzień św. Walentego jak rzadko dotąd znajdował oddźwięk w dedykowanych mu programach filharmonicznych, czemu jednak nie nawiązać - z przymrużeniem oka - do tego sympatycznego i cośkolwiek nowego w Polsce święta? Program koncertu walentynkowego stwarza więc wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko choć jedna osoba jest melomanem zaprosiła tę drugą do filharmonii - może po raz pierwszy i - po tak miłym doświadczeniu - z pewnością nie ostatni!W programie koncertu, który trwa dwie godziny, będziecie Państwo mogli odbyć wspaniałą muzyczną podróż przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu w wykonaniu nadzwyczajnej, jedynej takiej w Polsce - Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Usłyszycie Państwo najbardziej znane i lubiane arie operetkowe i musicalowe. Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek w wykonaniu Adama i Wojciecha Kaczmarków. Zespołowi będzie towarzyszyła orkiestra kameralna "Alla Vienna" pod kierownictwem prof. Adama Manijaka.

Kilka słów o artystach...

Iwona Kaczmarek - sopran liryczny ( mama). Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny ( tata). Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Adam Kaczmarek - tenor. Ma zaledwie 15 lat ! Głos o jasnej, dźwięcznej wspaniałej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie "Mam talent" wykonując piosenkę "Delilah", ale ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo.

Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: "Marzenia się spełniają" oraz "Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie".

Wojtek Kaczmarek - baryton. Ma 19 lat. Niezwykła, fenomenalna dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim.

Wojciech razem z bratem Adamem w 2017 r. wydali dwie płyty: "Marzenia się spełniają" oraz "Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie".

Bilety do nabycia: w kasie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku ul.Ołowianka 1, 80-001 Gdańsk tel. 58 320 62 50 oraz na www.bilety24.pl

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.