Impreza już się odbyła

Walentynki Na Gdańskim Lodowisku Z Radiem Gdańsk

Marzą Ci się wyjątkowe walentynki, ale nie masz pomysłu? Wyjątkowa atmosfera? W tle piękna muzyka, a Wy trzymacie się za ręce? Jest ciepło, ale też trochę zimno. Romantycznie, wyjątkowo....Tak! To właśnie to! Walentynki na Gdańskim Lodowisku! Widzimy się już w piątek na ślizgawkach o godz. 17.30 i 19.00.

lut 12

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 238 zł
lut 15

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 109 - 169 zł
Kup bilet
Walentynki na Gdańskim Lodowisku to impreza realizowana we współpracy z Radiem Gdańsk z myślą o wszystkich zakochanych, którzy tego wieczoru postanowią odwiedzić Gdańskie Lodowisko. Organizatorzy przewidują ciekawe animacje, konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Radio Gdańsk, pamiątkowe zdjęcia zapakowane w stylowe koperty, kącik zakochanych, klimatyczne dekoracje oraz wiele innych atrakcji. Wszystko to w rytmie największych miłosnych przebojów.

Jeśli jeszcze nie macie planów... czekamy!

Aktualna edycja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.