Impreza już się odbyła

Walentynki w M15

To, jak ważna jest dla Ciebie druga osoba, z pewnością okazujesz jej codziennie. Jednak czy nie każdy pretekst do świętowania jest dobry? Tym bardziej, jeśli możesz skorzystać ze specjalnej oferty i walentynkowych promocji!

lut 14

niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 238 zł
lut 15

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 109 - 169 zł
Kup bilet
Na celebrowanie Dnia Zakochanych wybierz zatem M15. Czeka na Was piękny lokal z widokiem na morze i park, bogate menu, specjalna walentynkowa propozycja podkręcona afrodyzjakami oraz konkurs, w którym można wygrać oficjalnego szampana Formuły 1 i np. potem wspólnie z drugą połówką wziąć w nim kąpiel.

Bilet wstępu = opłata rezerwacyjna dla pary. Zapoznaj się z regulaminem rezerwacji walentynkowych:
1. Opłata rezerwacyjna wynosi 100 pln za parę.
2. Opłata rezerwacyjna jest płatna w całości z góry poprzez konto Restauracji:
ESENTRA Sp. z o.o. ul. Żaglowa 68, 81-578 Gdynia
Nr konta: 30 1140 2004 0000 3102 7696 6008
Tytułem: Imię, nazwisko, data rezerwacji
Potwierdzenie przelewu należy przesłać na adres marketing@m15.sopot.pl lub dokonać opłaty za pośrednictwem portalu Kupbilecik.pl
3. Całą kwotę opłaty rezerwacyjnej można wykorzystać na specjalne menu walentynkowe oraz na menu a la carte.
4. W przypadku zamówienia na kwotę większą niż 100 pln, gość reguluje pozostałą kwotę do zapłaty na miejscu kartą lub gotówką.
5. W przypadku zamówienia na kwotę mniejszą niż 100 pln różnica nie jest zwracana.
6. Po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej należy niezwłocznie skontaktować się z Restauracją w celu ustalenia godziny rezerwacji drogą mailową (marketing@m15.sopot.pl) lub telefoniczną (733 387 771). W przypadku pojawienia się gości bez wcześniejszego kontaktu, Restauracja zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia rezerwacji na daną godzinę.
7. W przypadku rezygnacji lub nie pojawiania się na umówioną godzinę, rezerwacja przepada a opłata nie jest zwracana.

MENU WALENTYNKOWE
Przystawka
Małże zapiekane z parmezanem i ziołami 8 szt.
Zupa
Krem z palonego selera z chipsem figowym
Dania główne
- Halibut z kruszonką migdałową, tarta tatin z bakłażanem i salsą ananasową z lukrecją i ostrygowym sosem buerre blanc
- Kotleciki cielęce z fondantem ziemniaczanym, musem z szalotki, szparagami i sosem z fermentowanej dzikiej róży
Deser
Torcik owocowy z truskawkami i sosem wiśniowym z kardamonem
Przy zamówienia setu (przystawka lub zupa, danie główne, deser) rabat 10 pln.

Dzień Zakochanych to doskonała okazja do celebrowania Waszej relacji. Zachęcamy do podkreślenia charakteru wyjątkowych chwil kieliszkiem szampana G.H. Mumm.

Regulamin konkursu walentynkowego "Z miłości do jedzenia":

Dzień Zakochanych to idealna okazja do wyrażenia swoich uczuć. Pewnie trudno Wam sobie wyobrazić życie bez ukochanej osoby. A czy są potrawy bez których nie chcielibyście żyć? Może jakieś danie wiąże się dla Was z romantyczną historią? Klopsiki z mizerią ukochanej babci przypominają o beztroskim dzieciństwie? Rozpływające się w ustach tiramisu to deser, który jedliście na pierwszej randce? Właśnie macie doskonałą okazję, by wyrazić swój zachwyt a nawet MIŁOŚĆ do ulubionej potrawy! Opiszcie wyjątkowe dla Was danie. Co to jest i za co je uwielbiacie?
Wśród wszystkich odpowiedzi, wybierzemy tę, która spodoba nam się najbardziej i najlepiej będzie wyrażała uczucia do jedzenia. Nagrodą w konkursie jest butelka szampana G.H. Mumm.

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą Z Miłości do jedzenia i jest zwany dalej: "Konkursem". Organizatorem konkursu jest Esentra Sp. z o.o. ul. Żaglowa 68, 81-578 Gdynia, NIP 9581667695.
2. Konkurs trwa od godz. 12:00 14 lutego 2020 do godz. 18:00 16 lutego 2020.
3. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które w wyżej wymienionym terminie zamówią co najmniej jeden specjalny zestaw walentynkowy (przystawka lub zupa, drugie danie, deser).
4.Zadanie konkursowe polega na opisaniu swojej ukochanej potrawy.
5. Rozwiązanie konkursu nastąpi 17 lutego 2020 o godz. 12:00.
6. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie.
7. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu konta poczty elektronicznej, numeru
tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
8. Dane osobowe Uczestnika, o których mowa powyżej, będą przetwarzane przez Organizatora w jego siedzibie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców, poinformowania o nagrodzie i przekazania nagrody oraz rozliczenia podatku. Właściciel danych osobowych ma prawo do dostępu do danych osobowych i do ich poprawiania w siedzibie Organizatora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.
9. Biorąc udział w konkursie, Uczestnik wyraża zgodę, iż w przypadku wygranej, jego odpowiedź na zadanie konkursowe zostanie umieszczona na profilu Restauracji M15 na Facebooku.
10. Nagrodą w konkursie jest butelka szampana G.H. Mumm.

Aktualna edycja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.