Impreza już się odbyła

Walentynkowe rozrabianki nocowanki

 • lut 11-12
  sobota - niedziela, 11 - 12 lutego 2023, godz. 16:00 - 11:30
 • Lokalizacja
  Aquapark Reda Reda, ul. Morska 5
  Organizator: Gdynia Dive
 • Bilety
  520
  sprzedaż: 58 629-58-07

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci lubiące zabawę, towarzystwo rówieśników, szaleństwa w basenie i na zjeżdżalniach zakończone noclegiem w jedynej w Polsce strefie noclegowej w Aquaparku z gwarancją bezdeszczowej pogody i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego. W ofercie nocleg w namiotach typu tipi na specjalnie przygotowanej sztucznej plaży i nieograniczona ilość zjazdów na AquaSpinner.

Wakacyjne temperatury w Zielonej Wiosce występują przez cały rok. Nigdy też nie pada, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent, co gwarantuje iście tropikalne warunki. Ponadto gorący klimat wiąże się z egzotycznymi zwierzętami. U nas pobyt umili cykanie świerszczy, które mieszkają w naszej bujnej roślinności jak w swoim naturalnym środowisku.
PROGRAM
11 luty (sobota)

16:00 Spotkanie w Aquapark Reda (wejście Zielona Wioska)
17:00 Wejście na basen

W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcję idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest AquaSpinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa. Nasi uczestnicy mają do niego nieograniczony dostęp.

20:30 Kolacja
23:00 Nocleg w namiocie lub zabawy do białego rana
Na specjalnie przygotowanej plaży znajduje się 10 namiotów typu tipi. Każdy wyposażony jest w materace, koce, poduszkę oraz stoliczek. Niemal tropikalne warunki gwarantują niezwykłe przeżycie. 

12 luty (niedziela)
08:00 Śniadanie
09:00 Zabawa w Aquaparku
11:30 Odbiór dzieci i zakończenie imprezy
Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty

Przeczytaj także

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.