Impreza już się odbyła

Zabookowani

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a jak Walentynki to tylko z biblioteką!

lut 12

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 238 zł
lut 15

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 109 - 169 zł
Kup bilet
Zapraszamy wszystkich zakochanych w książkach, czyli ZABOOKOWANYCH, do udziału w literackiej zabawie walentynkowej!

14 lutego w Bibliotece pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) o godz. 18:00 zorganizujemy wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach, walentynkowy wieczór.

W akcji Zabookowani mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu jest zgłoszenie udziału w wydarzeniu wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując Zabookowani. Przygotowaliśmy dla Was 40 miejsc.

UWAGA! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową minigrę dla uczestników, którzy między 16:45 a 17:45 chcą wybrać się na spacer w poszukiwaniu literackich przygód

O 16:45 opublikujemy na naszej stronie www i w wydarzeniu na Facebooku 5 zagadek z lokalizacjami miejsc, w których znajdziecie koperty dla Zabookowanych. A w kopertach kolejne łamigłówki. Żeby móc rozwiązać główną zagadkę, trzeba odwiedzić wszystkie 5 lokalizacji i odebrać kopertę. Dla osób, które rozgryzą łamigłówkę, przygotowaliśmy specjalne nagrody

Termin przesyłania zgłoszeń to 14 lutego, do godz. 14.00.
Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia!

Pokażmy, że ZABOOKOWANI są wśród nas!

Przeczytaj także

Aktualna edycja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.