Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Czułe listy - warsztat literacki | Walentynki w Gdańskim Archipelagu Kultury

Czy kochać można tylko ludzi ? A może można ukochać budynek, miejsce?
Zapraszamy na warsztat pisania czułych listów, niekoniecznie z okazji, acz przy okazji Walentynek.
Wiadomo, święto czerwonych serc i kupidynów to świetna okazja na miłosne wyznania i utarło się, że skupiamy się wtedy na najbliższych nam osobach. My jednak chcemy czułymi słowami obdarzyć ważne dla nas miejsca i skupić się na miłości do miasta, dzielnicy czy budowli.

kwi 14

niedziela, godz. 18:00

bilety 109 - 499 zł
Kup bilet
Warsztat skierowany do młodzieży i osób dorosłych.

Prowadząca: Marina Dombrowska
Pochodzi z Torunia, z powodu swojego imienia zamieszkuje od 9 lat w Gdańsku. Entuzjastka, uczestniczka i organizatorka slamów poetyckich. Brała udział m.in w 9 i 17 edycji "Spoken Word Festival, zwyciężczyni Slamu Poetyckiego w ramach festiwalu ,,Europejski Poeta Wolności (201. Stypendystka Marszałka Województwa Pomorskiego (2019), Inicjatorka oddolnej inicjatywy ,,Slam bez kasy w Gdańsku (od 2015), który ma na celu popularyzowanie slamu poetyckiego. Prowadziła warsztaty kreatywnego pisania dla młodzieży i dorosłych m.in w: Syrena Squot (Warszawa), Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Warszawa), NZS UAM (Poznań), NZS UG (Gdańsk), GAK PLAMA (Gdańsk), Ogólnokształcącym Liceum Programów Indywidualnych (Gdańsk), Cafe Albert- klub mieszkańca (Gdańsk). W swoich działaniach kieruje się troską, by uwolnić uczestników zajęć z ciężaru oceny, tak by mogli pozwolić sobie pisać swoim głosem. Interesuje się kuglarstwem, teatrem, lubi tańczyć, grać w piłkę nożną, a także Michaela Jacksona i wróbelki.

Wstęp wolny.
Kontakt i zapisy:
gama@gak.gda.pl
58 346 41 0
_
Jak dojechać do Gamy?
Autobusem
Linie: 158, 258
Przystanek: Rondo Mazowieckiego
Tramwajem
Linie: 7, 10
Przystanek: Polsat Plus Arena
albo rowerem

Informacja o biletach

Warsztat skierowany do młodzieży i osób dorosłych.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
Kontakt i zapisy:
gama@gak.gda.pl
58 346 41 0

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.