Horoskop partnerski

Baran

21.03 - 20.04

Barany nie owijają w bawełnę, jeśli spodoba im się nowo poznana osoba, na pewno bardzo szybko się o tym dowie. Ich impulsywność i kierowanie się w życiu emocjami a nie logiką idealnie widać w relacjach z płcią przeciwną. Od zauroczenia do łóżka droga jest krótka. Dlatego zdarza się, że po równie krótkim czasie Barany żałują podejmowanych działań i szybko kończą znajomość. Sam seks jest dla nich bardzo ważny i nie wyobrażają sobie związku, w którym nie będzie on na satysfakcjonującym poziomie. Barany mają duże oczekiwania wobec swoich partnerów i często zakładają, że z kimś innym byłyby szczęśliwsze. Baranom daleko do romantyków rozmawiających o emocjach, nie tego też szukają w swoich partnerkach. Potrafią jednak być bardzo czarującymi osobami, szczególnie na etapie zdobywania partnera.

Najlepsi partnerzy dla Barana to Lew, Waga i Strzelec

Byk

21.04 - 20.05

Dla Byków bardzo ważne są uczucia i rodzina. Swoje decyzje o nowych związkach podejmują z rozwagą. Co więcej, jeśli już zaangażują się w relacje, trudno im zrezygnować, nawet jeśli z ich idealistycznych wyobrażeń o związku niewiele zostało. Byki potrafią być zazdrosne i zaborcze wobec partnerów. Zdarza im się rozliczać z czasu poza domem i swobodnie traktować prywatność partnera. Z założenia wolą małżeństwo niż romanse, czy krótkie znajomości. Sfera erotyczna jest dla nich ważna, choć nie mają w głowie ekscesów, czerpią z niej dużą przyjemność. Chętnie okazują swoją miłość partnerowi i są zdolne do wielu poświęceń dla dobra związku.

Najlepsi partnerzy dla Byka to Koziorożec, Rak i Waga

Bliźnięta

21.05 - 21.06

Bliźnięta w miłości nie akceptują nudy, dlatego ciężko wytrwać im w długich związkach, szczególnie jeśli pojawią się na horyzoncie inne możliwości. Lubią zmiany i łatwo porzucają dotychczasowe życie. Nie żałują podjętych decyzji. U Bliźniąt nie ma miłości bez fascynacji inteligencją i osobowością. Potrafią być uwodzicielskie i jeśli zależy im na zdobyciu czyjegoś serca mają duże szanse na powodzenie. Inna sprawa, że potrafią też serca łamać. W życiu erotycznym są bardzo aktywne, uwielbiają eksperymenty i nowe doświadczenia, mają bujną wyobraźnię, a swoje pomysły odważnie wprowadzają w życie. Z łatwością potrafią przekonać partnera do swoich pomysłów.

Najlepsi partnerzy dla Bliźniąt to Wodnik, Baran i Lew

Rak

22.06 - 22.07

Raki z jednej strony pragną eksperymentów, z drugiej cenią sobie poczucie bezpieczeństwa. Obie te potrzeby toczą nieustanną walkę. Raki są bardzo uczuciowe i emocjonalna więź z partnerem ma dla nich duże znaczenie. Porywy serca u Raka potrafią przyćmić logiczne myślenie. Jednak jedno źle dobrane słowo, albo nietrafione zachowanie może szybko ostudzić miłość Raka i doprowadzić do decyzji o rozstaniu. Na dłuższą metę Raki to oddani partnerzy, dbający o zadowolenie swojego partnera, szczególnie w sferze erotycznej. Ważna jest dla nich rodzina, ale cenią sobi swoją niezależność.

Najlepsi partnerzy dla Raka to Ryby, Skorpion i Byk

Lew

23.07 - 23.08

Lwy szukają uwielbienia i podziwu. Najważniejszą cechę, którą musi posiadać partner Lwa jest umiejętność adoracji. Lwy stawiają w związku duże wymagania i często są niezadowolone. Z natury są łatwo przychodzą im zmiany w życiu prywatnym i nie liczą się z ogólnie przyjętymi normami. Nie mają dylematów, jeśli obiekt ich zainteresowań jest akurat w stałym związku. Swojego przyszłego partnera oceniają od razu pod kątem rokowań dotyczących materialnej sfery i zaradności. Logika odgrywa w ich wyborach bardzo dużą rolę. Wbrew pozorom w sferze erotycznej są dość konwencjonalne. Lubią dominować i sprawować kontrolę nad sytuacją.

Najlepsi partnerzy dla Lwa to Strzelec, Byk i Waga

Panna

24.08 - 22.09

Początki znajomości z Panną nie będą należeć do najprostszych. Trzeba się postarać, bo Panna jest z tych znaków, które czekają i obserwują. Zawładnięcie jej sercem jest trudne, a jeszcze trudniejsze zafascynowanie jej psychiki. Choć Panny nie adorują i nie mają w zwyczaju prawienia komplementów mają swoje niebywałe zalety. W związku są lojalne i wierne i zawsze starają się kierować dobrem partnera. Panny lubią naturalność i takich cech szukają w swoim partnerze. W życiu erotycznym często kierują się sprawdzonymi scenariuszami. Choć same nie wymyślają eksperymentów, chętnie spróbują jeśli pojawi się propozycja.

Najlepsi partnerzy dla Panny to Byk, Rak i Skorpion

Waga

23.09 - 23.10

Dla Wag niesamowicie ważny jest ich wygląd. Przygotowania na randkę, szczególnie pierwszą, potrafią trwać godzinami. Pewnie też dlatego, że jeśli Wagi mają wybór to zamiast spaceru czy kawy wybiorą teatr lub koncert. Lubią słuchać komplementów na swój temat, szczególnie na początku znajomości komplementy mogą przekonać Wagi do angażowania się w związek. Wagi to mistrzowie kokieterii i flirtowania. Ale niech to Was nie zwiedzie, Wag nie można zdobyć opierając się tylko na fizycznym pożądaniu. Bez intelektualnego zaiskrzenia za wiele nie zdziałamy. Partner musi być dla Wagi wyzwaniem. W życiu erotycznym wagi są pomysłowe, lubią jak wszystko jest idealnie przygotowane, zwracają uwagę na miejsce, oprawę, a nawet dobre oświetlenie pomieszczenia.

Najlepsi partnerzy dla Wagi to Bliźnięta, Baran i Wodnik

Skorpion

24.10 - 22.11

Skorpiony lubią dominować nad swoim partnerem. Często szukają kochanków, którzy pod względem atrakcyjności są dla nich wyzwaniem, ale w związku będą raczej ulegli. Z jednej strony są lojalne wobec partnera, z drugiej zaborcze i zazdrosne. Oczekują wzajemności i w myślach rozważają czy w związku partner daje tyle co one. Jeśli z ich wyliczeń wychodzi, że to one bardziej się starają łatwo pokazują swoje rozczarowanie. Skorpiony pozwalają porwać się namiętności. Jeśli poznana osoba zdobędzie ich serce kolacja ze śniadaniem na pierwszej randce jest bardzo prawdopodobna. W życiu erotycznym przejmują kontrolę, są aktywne, niesztampowe i tryskają pomysłami.

Najlepsi partnerzy dla Skorpiona to Ryby, Rak i Koziorożec

Strzelec

23.11 - 21.12

U Strzelców miłość najczęściej nie bierze się z szaleńczego zauroczenia a z przyjaźni i na przyjaźni też się kończy. Bo choć Strzelce chętnie i łatwo zmieniają partnerów, nie lubią rozstawać się w złych relacjach. Początkiem końca bywa często naciskanie na Strzelca w temacie ślubu. Wolność to jedna z ważniejszych kwestii, której Strzelec będzie bronił tak długo jak to możliwe. Strzelce są bardzo łase na komplementy. Z zasady uczciwe i prostolinijne powiedzą partnerowi dokładnie to co myślą. Od jakości życia erotycznego ważniejsze jest dla nich porozumienie myśli i podobne poglądy. Choć same raczej nie proponują łóżkowych eksperymentów chętnie na nie przystają.

Najlepsi partnerzy dla Strzelca to Lew, Baran i Waga

Koziorożec

22.12 - 20.01

Koziorożce z natury zdystansowane, kryją swoją wrażliwość, długo otwierając się przed partnerem. Niechętnie też decydują się na zmiany w życiu prywatnym, dlatego w efekcie mają niewielu partnerów. Na pierwszy rzut oka mogą sprawiać wrażenie chłodnych, ale jeśli zaufają partnerowi są wyjątkowo czułe, zmysłowe i oddane. Ważna jest dla nich niezależność, nie lubią być kontrolowane i sprawdzane. Żeby zwrócić na siebie uwagę Koziorożca trzeba zabłysnąć intelektem i poczuciem humoru. W sytuacjach intymnych Koziorożce stawiają na wygodę. Zamiast leśnej polany czy niewygodnego samochodu wolą klasykę i komfortowe, ciepłe łóżko.

Najlepszymi partnerami dla Koziorożca są Byk, Panna i Ryby

Wodnik

21.01 - 19.02

Dla Wodnika ważna jest w związku niezależność. Nie postrzegają siebie przez pryzmat partnera. Lubią mieć swój własny świat, a związek jest do nich jedynie dodatkiem. Nigdy odwrotnie. Ze swoimi partnerami Wodniki lubią się przyjaźnić i bez takiej więzi nie wyobrażają sobie trwałego związku. W życiu erotycznym są niezwykle kreatywne i otwarte na propozycje partnera, choć czasem, szczególnie na początku znajomości, trzeba je trochę ośmielić i zachęcić. Partner Wodnika powinien dawać mu z jednej strony poczucie stabilności, z drugiej być wyzwaniem i mieć ciekawą osobowość. Poziom intelektualny partnera jest dla Wodnika bardzo ważny.

Najlepsi partnerzy dla Wodnika to Waga, Bliźnięta i Lew

Ryby

20.02 - 20.03

Ryby mają wielką wyobraźnię, która bardzo odbija się na ich funkcjonowaniu w związku. Do tego to jeden z bardziej wrażliwych i emocjonalnych znaków. Są nastawione na partnera i jego przyjemność, łatwo zdarza im się od niego uzależniać, robiąc wszystko, żeby tylko go zadowolić. Szukają idealnej miłości i łatwo idealizują partnera, szczególnie na początku znajomości. Na błędach się nie uczą i każdego kolejnego partnera znowu starają się dopasować do swoich wyobrażeń. Partner Ryby powinien być silny i dominujący, tak żeby zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa i wzbudzić ich fascynację, a do tego równie jak one czuły, co rzadko idzie w parze. Warto pamiętać, że Ryby najłatwiej rozkochać słowami.

Najlepsi partnerzy dla Ryb to Skorpion, Rak i Lew

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.