Impreza już się odbyła

Pakiet Romantyczny Weekend Walentynkowy w Pałacu Ciekocinko

 • lut 16
  piątek, 16 lutego 2024, godz. 18:30
 • Lokalizacja
  Pałac Ciekocinko Choczewo, Ciekocinko 9
 • Bilety
  1235
  sprzedaż: 58 572-25-08

Zapraszamy pary do przeżywania magii miłości w wyjątkowej atmosferze Pałacu Ciekocinko, gdzie każdy detal naszej oferty został starannie przemyślany, aby uczynić Wasz weekend walentynkowy naprawdę niezapomnianym.

2 - 29 lutego 2024, godz. 18:00

Sopot,
bilety 264 zł

1 - 29 lutego 2024, godz. 15:00

bilety 1200 zł
Wasz pobyt rozpocznie się od momentu, kiedy przekroczycie próg swojego pokoju, gdzie będzie czekał na was powitalny drink oraz owoce. Odkryjcie razem przytulność i elegancję naszych wnętrz, które będą świadkiem Waszych niezwykłych chwil spędzonych razem. Każdego ranka zapraszamy Was na śniadanie serwowane w naszej restauracji Luneta & Lorneta Bistro Club, gdzie smak wykwintnych dań łączy się z urokliwym otoczeniem, tworząc idealne tło dla porannych rozmów i wspólnych momentów.

Szczególnym punktem Waszego romantycznego pobytu będzie sobotnia kolacja przy świecach. Przygotowaliśmy dla Was pięciodaniowe menu pełne kulinarnych arcydzieł, które zostanie serwowane w rytmie muzyki na żywo, dodając wieczorowi wyjątkowej atmosfery i elegancji. Do kolacji serwować będziemy również welcome drink, by dopełnić uczucie celebracji tych wyjątkowych chwil.

Weekend walentynkowy w Pałacu Ciekocinko to nie tylko obietnica romantycznych doświadczeń, ale także szansa na odnowienie i pogłębienie Waszych uczuć. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania uroków naszego pałacu, celebrując miłość i bliskość w najbardziej wyjątkowy sposób.

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.