Impreza już się odbyła

Paweł Konkiel - Białe Półwytrawne

Stand-up to idealny sposób na randkę, szczególnie w Walentynki! Masa śmiechu, alkohol na barze i zaczepki z mojej strony to idealny przepis na niezapomniany wieczór.

2 - 25 lutego 2024, godz. 13:00

Sopot,
bilety 290 zł

1 - 29 lutego 2024, godz. 15:00

bilety 1200 zł
Wbijam do Was z programem "Białe Półwytrawne". Program dojrzał przez ten rok grania, a ja razem z nim, więc zapraszam nie tylko nowe osoby, ale i wszystkich, którzy widzieli go na początku trasy! Gram chyba bez supportu, choć kto wie i planuję zabawiać Was przez dobre 1,5 godziny. Polska jest jednak pełna dobrze zapowiadających się komików, więc spodziewajcie się może open miców. Kto nie wie, co to znaczy, nich sobie wygoogluje, albo da się zaskoczyć na miejscu. Buziaki!

Paweł Konkiel - komediowy debiut roku w sieci 2021 i Naczelny Memiarz III RP z drugim programem, w którym musi Wam opowiedzieć, co się u niego działo po przygodach z materiału "Stan Przedzawałowy". A trochę się działo... No, w programie Białe Półwytrawne dowiecie się o jego podejściu do dzieci oraz jak trudne jest randkowanie będąc, hmmm, żeby za bardzo tu nie spoilerować, nierozważnym.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Przedsprzedaż
    39 - 49 zł
Pierwsza pula - 39zł
Druga pula  -  49zł
Ostatnie bilety - 60zł

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.