Impreza już się odbyła
PATRONAT

Retro Walentynki | koncert Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico

Zapraszamy do Centrum św. Jana na wspólną podróż w czasie i przestrzeni. Naszymi przewodnikami będzie supergrupa Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico, prezentująca program z utworami mistrza filmowego nastroju - Ennio Morricone. W ubiegłym roku podczas Gotyckich Walentynek eksplorowaliśmy odwieczny związek miłości i śmierci. Tym razem porzucamy wampiryczne akcesoria i wyruszamy na włoskie wakacje, gdzie będziemy cieszyć się promieniami południowego słońca oraz szumem fal rozbijających się o kamieniste plaże.

1 - 29 lutego 2024, godz. 15:00

bilety 1200 zł
kwi 14

niedziela, godz. 18:00

bilety 109 - 499 zł
Kup bilet
Po koncercie rozprostujemy nogi i rzucimy się w wir tańca przy trzasku winylowych płyt, podczas retro dansingu zaserwowanego przez Macia Morettiego aka DJ Agaużota.

Witaminka D bez recepty!
Dla sentymentalnych i zdroworozsądkowych; dla wesołych i smutnych; dla zakochanych i rozczarowanych; solo, w parach i z przyjaciółmi. W lutowej szarówce wszystkim przyda się odrobina włoskiego, intensywnego jak dojrzała cytryna, słońca oraz ukojenie nerwów muzyką w stylu bossa novy i easy listening doprawioną poczuciem humoru.

WYSTĄPIĄ:
Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico w składzie:

Anna Baranetti corno francese
Anna Brachacci basso
Maddalena GaeGizza vocale, flauto traverso
Maddalena K. Penqala vibrafono, campanelli, strumenti a percussione
Margherita Sarbacchi mellotron, clavicembalo, pianoforte
Mitch a.k.a. Michele chitarra elettrica
Mitch a.k.a. Michele batteria

W 2020 r. Mitch & Mitch postanowili zmierzyć się z kompozycjami mistrza Ennio Morricone. Początkiem było towarzyskie muzykowanie domowe, następnie udział w urodzinowym koncercie 2PR Polskiego Radia. Po kilku miesiącach projekt dojrzał do rejestracji studyjnej oraz wydania płytowego. Na repertuar albumu złożyły się tylko utwory z easy listeningowo/bossa novowego okresu twórczości Morricone (1969-1971), co znających dotychczasową podróż artystyczną Mitch & Mitch nie powinno zbytnio zaskoczyć. Premiera albumu Amore assoluto per Ennio odbyła się we wrześniu 2022 roku nakładem Jazzboy Records.
Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico - Argomenti (Official Video) - youtu.be/elIuZytEzAQ?si=q0D4ffcgkzOtYVqB

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    100 zł
  • Bilet ulgowy
    75 zł
koncert - 75 zł (ulgowy) i 100 zł (normalny)
dansing - 15 zł (wstęp wolny dla osób posiadających bilet na koncert)
Bilety ulgowe przysługują osobom i grupom określonym w Regulaminie sprzedaży biletów NCK.

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.