Impreza już się odbyła

Strasznie Romantyczny Maraton

Idealne walentynki? Tylko z nocnymi maratonami filmowymi! Zapraszamy na strasznie romantyczną noc w której gwarantujemy nie tylko strasznie dużo powodów do przytulania się, ale i śmiechu.

Idealne walentynki? Tylko z nocnymi maratonami filmowymi! Zapraszamy na strasznie romantyczną noc w której gwarantujemy nie tylko strasznie dużo powodów do przytulania się, ale i śmiechu.Zagramy wszystkie 3 części, bijącej rekordy frekwencyjne, komedii Planeta Singli. Przekonaj się jak randkowa aplikacja połączyła losy niepoprawnej romantyczki i charyzmatycznego showmana. Jesteśmy przekonani, że taka dawka romantycznego humoru nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu...

Start: 15.02.2019 r. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
- Planeta singli
- Planeta singli 2
- Planeta singli 3

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Informujemy, iż podczas najbliższego Nocnego Maratonu Filmowego Galeria Metropolia udostępni Państwu BEZPŁATNIE parking naziemny w pasie Drogi Czerwonej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    36 zł
  • Bilet ulgowy
    32 zł
  • Przedsprzedaż
    28 zł
Ceny biletów za cały maraton:
- Promocyjny* 28 zł
- Ulgowy 32 zł
- Normalny 36 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 07.02.2019r.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.