Wydarzenie już się odbyło
Aktualna impreza
Walentynki w Sheraton Sopot

Walentynki | Weź udział w atrakcjach

14 lutego obchodzimy Walentynki - święto miłości! Czy wiesz, że początki Walentynek sięgają starożytnego Rzymu, gdzie obchodzono je jako święto miłości, poświęcone rzymskiemu bogu miłości, Walentemu? Dziś ich obchody są bardzo popularne na całym świecie.

2 - 29 lutego 2024, godz. 18:00

Sopot,
bilety 264 zł

1 - 29 lutego 2024, godz. 15:00

bilety 1200 zł
W tym roku także Uniwersytet WSB Merito Gdynia przygotował wiele atrakcji i niespodzianek, aby uczcić ten dzień. Bądź z nami, aby wspólnie celebrować miłość i przyjaźń!
Harmonogram wydarzeń:

9:30 - 13:00, s. 10 - Zawody strzeleckie
Chcesz sprawdzić się w fachu amora? Weź udział w zawodach strzeleckich i spróbuj jak najcelniej trafić w tarczę w kształcie serca. Na uczestników z największą ilością uzyskanych punktów czekają nagrody!

9:30 - 14:00, s. 9 - Zagadki kryminalne z motywem miłości
Wkrocz w fascynujący świat namiętności i zazdrości, tajemnic i intryg. Rozwiązanie zagadek kryminalnych z motywem miłości to nie tylko wyzwanie intelektualne, ale także podróż przez zawiłości ludzkich uczuć i relacji. W tych historiach miłość może być zarówno motywem napędowym, jak i przeszkodą do rozwikłania tajemnicy. Podejmij wyzwanie i zanurz się w świecie!

9:30 - 14:00, biblioteka - Gry planszowe
Wpadnij do biblioteki zagrać w planszówki związane z tematyką miłości. Przygotowaliśmy różnorodne gry - od klasycznych, strategicznych, po te bardziej nowatorskie i wymagające kreatywności. Sprawdź swoich sił na planszy!

9:30 - 14:00, obok biblioteki - Walentynkowa strefa foto

9:30 - 12:00, hol przy wejściu głównym - Koktajle miłosne

Spróbuj wyjątkowych bezalkoholowych koktajli dymiących zapachem miłości! Poznasz afrodyzjaki w zupełnie nowej odsłonie.

10:00 - 10:30, s. 15 wykład pt. Wirtualna miłość - jakie zagrożenia czyhają w sieci? | dr Klaudia Skelnik
Podczas spotkania dowiesz się, jakie zagrożenia niosą ze sobą relacje online oraz jak je budować, by nie narażać się na napastowanie, nękanie czy szantaż online.

10:45 - 11:30, s. 15 wykład pt. Czy miłość może być niebezpieczna? Czy z miłości można zabić? | dr Bożenna Piątkowska, mgr Mariusz Jaskulski
Prowadzący opowiedzą o sprawach kryminalnych, w których kobiety były sprawczyniami zabójstw pod wpływem namiętności miłosnych.

11:45 - 12:15, s. 15 wykład pt. Byłaś serca biciem | adw. Joanna Gręndzińska
Historia zbrodni inna niż wszystkie poznaj kulisy morderstwa Andrzeja Zauchy, który został zastrzelony przez zazdrosnego męża kochanki piosenkarza.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.
Zapraszamy!

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.