Impreza już się odbyła

Walentynki w KinoPorcie: Priscilla

Z okazji Święta Zakochanych serdecznie zapraszamy na wyjątkowy seans filmowy. Przygotowaliśmy dla Was emocjonującą produkcję, która dostarczy niezapomnianych chwil.

2 - 25 lutego 2024, godz. 13:00

Sopot,
bilety 290 zł

2 - 29 lutego 2024, godz. 18:00

Sopot,
bilety 264 zł
"Priscilla" to film opowiadający historię młodej Priscilli Beaulieu, która przypadkowo spotyka już uznawanego za gwiazdę rock-and-rolla, Elvisa Presleya. Choć Elvis jest już światową ikoną, to w ich niewielu wspólnych chwilach Priscilla doświadcza go jako kogoś zupełnie nieoczekiwanego. Staje się dla niej pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności oraz wrażliwym najlepszym przyjacielem.
 
Jednakże, w miarę upływu czasu, życie Priscilli, które początkowo było przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu, zaczyna przekształcać się w złotą klatkę. Film przedstawia jej podróż od momentu spotkania z Elvisem do chwil, gdy świat show-biznesu i życie w blasku fleszy zaczynają wywierać wpływ na jej życie osobiste. Priscilla Beaulieu odkrywa, że złote klatki czasem mogą być pułapką, a życie w świetle reflektorów nie zawsze jest tak bajeczne, jak mogłoby się wydawać. Film porusza tematy miłości, samotności, oraz cenę sławy i przemijania, ukazując zarówno błyskotliwe, jak i trudne strony życia Priscilli Beaulieu w cieniu jednej z największych gwiazd muzyki wszech czasów.
 

Opinie

ranking
Najlepsze kwiaciarnie

Forum - poznajmy się

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na walentynkowy wieczór.